30
čer

Summit světelných mágů v PRIA

Pavel Beznoska | account manager

30. 06. 2016
PRIA se poprvé stala místem, kde se na mezinárodním summitu setkali marketingoví specialisté českého výrobce světelné techniky pro profesionální použití Robe lighting. Měli jsme možnost promluvit si s lidmi, kteří dodávají osvětlení na koncerty nejznámějších hvězd hudebního průmyslu (Robbie Williams, Nightwish, Pussycat Dolls) i největší sportovní akce (FED Cup, NHL, Olympijské hry, MS ve fotbale v Jihoafrické republice) a nejznámější světové TV show. A byl to opravdu zážitek…

Jeden z našich největších klientů, společnost ROBE Lighting s.r.o., pozval na první ročník setkání do České republiky své marketingové zástupce z Evropy, Asie, Afriky a Austrálie. Během jednoho týdne měli „markeťáci“ možnost prohlédnout si továrnu ve Valašském Meziříčí, proškolit se v krásném prostředí Beskyd i odreagovat se na filmovém festivalu, který tou dobou ve Zlíně probíhal. Na poslední den jsme byli požádáni, zda bychom mohli hosty seznámit s aktivitami, které PRIA pro ROBE Lighting pravidelně realizuje.

Robe v PRIA


Summit se tak letos uskutečnil v prostorách PRIA a naším úkolem bylo účastníkům přiblížit důležité online nástroje, které nám pomáhají při práci a předat důležité poznatky těm nejpovolanějším. Během celého dne jsme si pilovali anglické jazykové dovednosti, kdy jsme v dopoledním bloku prošli komplexní řízení online marketingu (Michal Ročeň), návody a tipy, jak zasílat newslettery (Pavel Beznoska) a správu sociálních sítí společnosti ROBE, o které již několik let s radostí pečujeme (Tomáš Baďura).

Robe v PRIA


Po společném obědě Tomáš pokračoval ohlédnutím za správou profilů na LinkedIn, aby ho po krátkém coffee breaku vystřídala Adéla Trubelíková se zajímavými poznatky z PPC kampaní napříč všemi sociálními sítěmi. Celý den se nesl v přátelském duchu, kdy každá volná chvíle byla vyplněna diskuzemi mezi všemi účastníky, kteří o novinky jevili neskrývaný zájem. Každou přednášku zakončil upřímný potlesk posluchačů, který nás utvrdil v tom, že k dobré práci, kterou děláme, přistupujeme zodpovědně a s radostí a předávané informace mají pro všechny velkou přidanou hodnotu.
Komentáře

Chtějte skvělý výsledek!

50 digitálních specialistů pod 1 střechou je tu k vašim službám (a produktům)


Kontaktujte nás