Staň se součástí našeho týmu >

Data a kreativita. Pro někoho dvě zcela rozdílné věci, pro nás vzájemná synergie. Obě oblasti spojujeme do takového celku, který klientovi přinese žádoucí výsledek. Děláme kampaně, které mají smysl. Klient u nás není jen tím, kdo platí za odvedenou práci. Stává se z něj náš dlouhodobý partner, kterému ukazujeme širší perspektivu a přinášíme komplexní řešení. Stojíme na lidech, špičkách v oboru, kteří na sobě pořád makají, mají osobitý projev a jsou otevření a féroví. Ke všem výzvám se stavíme zpříma, přinášíme inovace a neotřelá řešení, možná i proto, že jsme tým mladých lidí, kteří výzvy prostě potřebují.

Najdeš se v některé z nabízených pozic?

Team leader pro Klientský servis

Zajímáš se o online marketing, nové technologie a současné trendy na trhu? Máš zkušenosti ideálně z marketingové agentury? Baví Tě koordinovat projekty? A vedení týmu je třešnička na dortu?

Pokud jsi na všechny otázky odpověděl/a ano, pak je tento inzerát určen přímo Tobě ☺

Na co se můžeš těšit?

  • Vedení týmu Account managerů (zajistit, abychom zvládali kapacitně, abychom rostli a rozvíjeli se, a aby se nám společně dařilo plnit obchodní cíle ☺)
  • Řízení stávajících projektů i projektů budoucích (tedy mít nadhled nad současnými klienty, účastnit se výběrových řízení u klientů nových)
  • Hýčkání klíčových klientů
  • Práci s čísly (protože zkušený team leader ví, že se bez čísel neobejde; hlídání budgetu, reporting – do agentury, ale i klientům.)

Co u Tebe oceníme?

  • Zkušenosti z agentury na pozici Digital Account Manager / Team leader apod., praxi v online marketingu
  • Obchodní talent a zájem o obchod, schopnost rozpoznat příležitosti a potenciál
  • Samostatnost, ale také týmovost
  • Ochotu rozvíjet nejen sebe, ale i svůj tým a v neposlední řadě klienty
  • Hledání nových cest a způsobů, jak posouvat věci dál, proaktivní přístup
  • Umění ohlídat si termíny, a to i u druhé strany
  • Nadšení a energii

Zaujala Tě naše pozice? Napiš o sobě pár řádků spolu s tím, proč bys byl/a zrovna Ty ideálním kandidátem pro naši agenturu a připoj svůj životopis.

Těšíme se na reakce a případné osobní setkání!

Za PRIA tým
Aneta Rychlá, HR
rychla@pria.cz

Solution maker

Idea Maker = hromada nápadů
Solution Maker = jeden nápad, který funguje

Pokud se cítíš jako Solution Maker, budeš v našem 8-členném strategicko-kreativním týmu jako doma.

CO TĚ U NÁS ČEKÁ? (NÁPLŇ PRÁCE)

Budeš vytvářet digitální komunikační strategie
  • vstupní analýzy klienta a daného oboru
  • insight
  • kreativní koncept
  • plán aktivit
  • nacenění

CO OD TEBE ČEKÁME? (DOVEDNOSTI)

  • dobré nápady
  • schopnost prodat své dobré nápady nejdřív nám, potom klientům a nakonec jejich zákazníkům
  • znalost digitálního prostředí:
    • sociální sítě (Facebook, Instagram, LinkedIn, Tiktok, YouTube, Clubhouse, Pinterest a další)
    • reklamní systémy a formáty (Google, Sklik, reklamy na sociálních sítích)
    • weby, mobilní a webové aplikace

ČÍM NÁS MŮŽEŠ ZAUJMOUT? (PLUSOVÉ BODY)

  • pokud se orientuješ v datech a umíš na základě nich dělat závěry (Google Analytics, Facebook Business Manager, Sentione a další)
  • nebo pokud jsi graficky nebo jinak umělecky nadaná/ý (jsme banda fotografů, kameramanů a hudebníků)
  • a ideální je, pokud máš předchozí zkušenost v reklamní agentuře

S ČÍM MŮŽEŠ POČÍTAT?

  • máme 21 dní dovolené, navíc 2 sick days
  • příspěvek na počítač a telefon, ať si můžeš vybrat :-)
  • na příjmu bys měl/a být od 9 do 15, zbylý čas si řídíš sám/sama

Zaujala Tě tato pozice? Pošli nám svůj životopis a portfolio na rychla@pria.cz.

Pokud jsi tu nenašel to pravé pro sebe, i tak nám o sobě dej vědět! Možná tě hledáme, jen o tom zatím nevíme.

Zanech nám na sebe KONTAKT! >