Jsme zlínská interaktivní agentura
s pobočkou v Praze a klienty po celém Česku i Slovensku.


Pro úspěch našich zákazníků ale chodíme ještě dál – za jejich zákazníky. Prostřednictvím online marketingu a nových médií se ke koncovým klientům dokážeme dostat blíž než na dotek, vyvolat interakci, navázat vztah, budovat značku a prodávat jejich produkty či služby. Umíme mnoho, ale nebudeme vám prodávat, co nepotřebujete. Za to ale budeme vždy online a připraveni bojovat za váš úspěch… i kdyby měly všechny internety spadnout. Uznáváme fair-play, lidskost, ROI, svou konkurenci... a také své chyby.

Vize

Vize

Být digitálním guru a komunikačním expertem, být spolehlivým motorem klientova úspěchu.

Hodnoty

Hodnoty

Lidskost, Spolehlivost, Odbornost a osobní růst, Inovativnost a kreativita, Dynamika a proaktivita.

Vize
Vize

Náš příběh

Začali jsme jako pár zvědavých kluků, zajímal nás svět online a potřebovali jsme vše vyzkoušet na vlastní kůži. Byl rok 2010. Ze studentského projektu, který měl pod záštitou UTB ve Zlíně propojovat studenty s praxí, se pod vedením Martina Krkošky rodí agentura PRIA.

Ze suterénů a nejrůznějších komor se stávaly kanceláře a z kanceláří se stávaly naše domovy. Dobrodružství vystřídalo plánování a ani nadšení navzdory nezaplaceným fakturám a klackům pod nohama nepolevilo.

O jeden rok později už jsme firma. Do práce chodíme, až se vyspíme, z práce se nám ale nechce. S o to větší houževnatostí pracujeme pro první klienty, kteří rozhodně nepatří mezi malé ryby. Říká se o nás, že jsme střelci, že rosteme (až příliš) rychle a jsme mladí. Ano jsme.

Bereme výzvy, jak přicházejí, nikdo neremcá, nikdo nezdržuje. Naopak přichází noví, schopní lidé. Naše produktové portfolio i tým se plynule rozšiřují a pociťujeme potřebu se lépe organizovat. Ochotně nám pomáhají naši partneři, ze kterých se záhy stávají přátelé. Jak se nám daří dnes? – Fantasticky, díky. A vás teď s námi čeká také růžová budoucnost.

Chtějte skvělý výsledek!

50 digitálních specialistů pod 1 střechou je tu k vašim službám (a produktům)


Kontaktujte nás